Posłuchaj


Poznaj Muzyków

Francesco Chiarini [gitara /głos]

 

Francesco to doświadczony włoski gitarzysta oraz wokalista, który wykonał ponad 150 koncertów we Włoszech i w Polsce. Grę na gitarze rozpoczął w wieku 7 lat pod skrzydłami maestro Maurizio Pitacco ze Szkoły Muzycznej w Piacenzy (Włochy).

Wśród najważniejszych osiągnięć scenicznych Francesco szczególne znaczenie mają: finalista w konkursu Jazz "Nicola Arigliano" 2016, kilkukrotny udział w festiwalu „Tendenze” w Piacenzy, koncerty na eskluzywnej riwierze Jeziora Garda oraz nad ukochanym Adriatykiem.

Andrzej Mikulski [piano /klawisz]

 

Absolwent Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie na wydziale Fortepianu, Klawesynu i Organów.

Półfinalista konkursu – Grand Prix Les Grande Orgues de Chartres 2012. 

Wspópracował z zespołem Mazowsze, Big Bandem Uniwersytetu Muzycznego, Teatrem Akademickim Uniwersytetu Warszawskiego oraz wieloma innymi artystami z kręgu muzyki klasycznej jak i jazzowej.

Marcin Odyniec [saksofon]

 

Gra na saksofonach: sopranowym, altowym i tenorowym, flecie prostym oraz gitarze. Dzięki swojemu wykształceniu oraz wieloletniemu doświadczeniu doskonale odnajduje się w wielu rodzajach muzyki od muzyki poważnej przez jazz, funk, pop i rock, od projektów solowych poprzez klasyczne i jazzowe zespoły kameralne, muzykę orkiestrową, a także różnego rodzaju składy rozrywkowe. To sprawia, że jest saksofonistą niezwykle wszechstronnym i dlatego chętnie zapraszanym do współpracy muzykiem sesyjnym.